Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение между Правительством Украины и Правительством Китайской Народной Республики о технико-экономическом сотрудничестве

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 05.12.2013

УГОДА
між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 05.12.2013
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 05.12.2013

Уряд України та Уряд Китайської Народної Республіки, далі - Сторони, з метою подальшого розвитку дружніх відносин і техніко-економічного співробітництва між державами Сторін, домовились про таке:

Стаття 1

Виходячи з потреби Уряду України, Уряд Китайської Народної Республіки надає Уряду України безоплатну допомогу в розмірі 80 млн. китайських юанів.

Стаття 2

Вищезгадана безоплатна допомога надається для реалізації погоджених Сторонами проектів. Конкретні питання визначаються додатковими угодами Сторін.

Стаття 3

Порядок ведення рахунків за цією Угодою буде додатково погоджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України і Державним банком розвитку Китаю.

Стаття 4

Ця Угода набирає чинності з дати її підписання і діє до повного виконання Сторонами усіх зобов'язань, передбачених цією Угодою.

Учинено у м. Пекін 5 грудня 2013 року у двох примірниках, кожний українською, китайською та російською мовами, при цьому всі тексти мають однакову силу.

 

За
Уряд України

За
Уряд Китайської Народної
Республіки

Опрос