Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Российской Федерации о поставках товаров по производственной кооперации в 2014 году

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 17.12.2013
Утратил силу

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про поставки товарів за виробничою кооперацією у 2014 році

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 17.12.2013*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 17.12.2013

Протокол втратив чинність
(у зв'язку із закінченням строку його дії)

Кабінет Міністрів України та Уряд Російської Федерації, далі - Сторони, на виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про виробничу кооперацію від 24 квітня 1998 року,

домовилися про таке:

1. Міністерство промислової політики України та Міністерство промисловості та торгівлі Російської Федерації визначають спільно від імені Сторін номенклатуру товарів, що постачаються за виробничою кооперацією суб'єктами господарювання України та Російської Федерації у 2014 році, обсяги їх поставок, а також перелік цих суб'єктів господарювання.

До зазначених номенклатури, обсягів і переліку цими органами виконавчої влади можуть вноситись узгоджені зміни у період дії цього Протоколу.

У номенклатуру товарів не включаються товари кінцевого споживання, підакцизні товари, а також товари, ввезення яких обмежено запровадженням захисних заходів або попит на які повністю забезпечується за рахунок власного виробництва.

2. Поставки товарів, які зазначені в пункті 1 цього Протоколу, здійснюються з 1 січня по 31 грудня 2014 року відповідно до статті 3 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про виробничу кооперацію від 24 квітня 1998 року.

3. До цього Протоколу за взаємною письмовою згодою Сторін можуть вноситися зміни, що оформлюються окремими протоколами.

4. Спори, що виникають між Сторонами у зв'язку з тлумаченням і виконанням цього Протоколу, розв'язуються шляхом консультацій та переговорів між Сторонами.

5. Цей Протокол набирає чинності з дати його підписання та діє до 31 грудня 2014 року.

Учинено в м. Москва 17 грудня 2013 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

____________
* Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 року N 972-р уповноважено Міністра економічного розвитку і торгівлі Прасолова Ігоря Миколайовича підписати зазначений Протокол

 

За
Кабінет Міністрів України

За
Уряд Російської Федерації

Опрос