Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение между Министерством обороны Украины и Министерством обороны Республики Сербия о сотрудничестве в области кодификации

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 06.11.2013

УГОДА
між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Сербія про співробітництво у галузі кодифікації

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 06.11.2013
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 06.11.2013

Міністерство оборони України та Міністерство оборони Республіки Сербія (далі - Сторони),

ґрунтуючись на положеннях Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про співробітництво у сфері оборони, підписаної у м. Київ 10 листопада 2011 року.

беручи до уваги Спонсорську угоду між Міністерством оборони України та Групою національних директорів з кодифікації НАТО (АС/135) про приєднання до системи кодифікації НАТО від 8 жовтня 2004 року та Угоду між Урядом Республіки Сербія, представленим Міністерством оборони, та Групою національних директорів з кодифікації НАТО (АС/135) про приєднання до системи кодифікації НАТО, підписану у м. Единбург 25 травня 2010 року, домовилися про таке:

СТАТТЯ 1

Сторони погоджуються здійснювати співробітництво, визначене цією Угодою, відповідно до національного законодавства своїх держав та норм і принципів міжнародного права.

СТАТТЯ 2

Сторони зберігають за собою право відмовитися від надання матеріалів, інформації та даних з кодифікації повністю або частково в будь-який час, якщо Сторона, то надає, вважатиме це необхідним. У цьому разі Сторона, що відмовляється здійснювати обмін даними у повному обсязі або частково, невідкладно інформує іншу Сторону про таку тимчасову або постійну відмову.

СТАТТЯ 3

Уповноважені органи Сторін для виконання положень цієї Угоди:

- за Міністерство оборони України

Бюро кодифікації у військовій сфері Збройних Сил України:
проспект Перемоги, 55/2,
03113 Київ, Україна

- за Міністерство оборони Республіки Сербія

Відділ стандартизації Управління оборонних технологій, Сектор матеріальних ресурсів
вул. Ратки Резановича, 1
11000 м. Белград, Республіка Сербія

СТАТТЯ 4

Сторони використовуватимуть надані матеріали, інформацію та дані з кодифікації відповідно до цієї Угоди для власних цілей. Обмін та розголошення таємної інформації в рамках цієї Угоди здійснюватиметься після укладення відповідної Угоди про обмін та захист таємної інформації.

СТАТТЯ 5

Сторони можуть вносити зміни до цієї Угоди у будь-який час, за взаємною письмовою згодою. Зміни до цієї Угоди набирають чинності у відповідності до Статті 8 Угоди.

СТАТТЯ 6

Обмін матеріалами, інформацією та даними з кодифікації здійснюватиметься згідно з правилами, встановленими Керівництвом НАТО з кодифікації (ACodP-1, Частина 1), опублікованими Агенцією НАТО з підтримки (NSPA) на основі рішення Групи національних директорів з кодифікації (АС/135). Обмін будь-якими даними з кодифікації буде здійснюватися шляхом офіційного листування та за допомогою електронних інформаційних систем і мереж.

СТАТТЯ 7

Будь-які спори стосовно тлумачення та/або застосування положень цієї Угоди вирішуватимуться шляхом проведення консультацій та переговорів між Сторонами.

СТАТТЯ 8

Угода укладається строком на п'ять років та набирає чинності з дати її підписання.

Строк дії цієї Угоди автоматично продовжуватиметься на наступні п'ять років, якщо найменше за шість місяців до початку наступного п'ятирічною періоду будь-яка із Сторін письмово дипломатичними каналами не повідомить іншу Сторону про свій намір припинити її дію.

Учинено у м. Копенгаген "6" листопада 2013 р. у двох оригінальних примірниках, кожний сербською, українською та англійською мовами. При цьому всі тексти є автентичними.

У разі виникнення будь-яких розбіжностей стосовно тлумачення або застосування положень цієї Угоди переважну силу матиме текст англійською мовою.

 

За
Міністерство оборони України

За
Міністерство оборони
Республіки Сербія

підполковник Олександр Кумеда
Начальник Бюро кодифікації у
військовій сфері Збройних Сил
України

полковник Зоран Спасоєвич
Директор Директорату
стандартизації, кодифікації та
метрології

Опрос