Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Российской Федерации о поставках товаров по производственной кооперацией в 2013 году

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 23.07.2013
Утратил силу

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про поставки товарів за виробничою кооперацією у 2013 році

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 23.07.2013*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 23.07.2013

Протокол втратив чинність
(у зв'язку із закінченням строку його дії)

Кабінет Міністрів України та Уряд Російської Федерації, далі - Сторони, на виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про виробничу кооперацію від 24 квітня 1998 р. домовилися про таке:

1. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України і Міністерство промисловості та торгівлі Російської Федерації визначають спільно від імені Сторін номенклатуру товарів, що постачаються за виробничою кооперацією суб'єктами господарювання України та Російської Федерації у 2013 році, обсяги їх поставок, а також перелік цих суб'єктів господарювання.

У зазначені номенклатуру, обсяги і перелік цими органами виконавчої влади можуть вноситись узгоджені зміни у період дії цього Протоколу.

У номенклатуру товарів не включаються товари кінцевого споживання, підакцизні товари, а також товари, ввезення яких обмежено запровадженням захисних заходів або попит на які повністю забезпечується за рахунок власного виробництва.

2. Поставки товарів, які зазначені в пункті 1 цього Протоколу, здійснюються з 1 січня по 31 грудня 2013 р. відповідно до статті 3 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про виробничу кооперацію від 24 квітня 1998 року.

3. У цей Протокол за взаємною письмовою згодою Сторін можуть вноситися зміни, що оформлюються окремими протоколами.

4. Спори, що виникають між Сторонами у зв'язку з тлумаченням і виконанням цього Протоколу, вирішуються шляхом консультацій та переговорів між Сторонами.

5. Цей Протокол набирає чинності з дати його підписання та діє до 31 грудня 2013 року.

Вчинено в м. Києві "23" липня 2013 р. у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

____________
* Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 року N 339-р уповноважено Міністра економічного розвитку і торгівлі Прасолова Ігоря Миколайовича підписати зазначений Протокол

 

За Кабінет
Міністрів України

За Уряд
Російської Федерації

Опрос