Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Министерством внутренних дел Украины и Министерством внутренних дел Республики Хорватия о сотрудничестве в течение туристического сезона 2013

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (не СНГ) от 22.05.2013
Утратил силу

ПРОТОКОЛ
між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Республіки Хорватія про співробітництво протягом туристичного сезону 2013

ДАТА ПІДПИСАННЯ:

15.05.2013
22.05.2013

ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ:

22.05.2013

Протокол втратив чинність
(у зв'язку із закінченням строку його дії)

Міністерство внутрішніх справ України та Міністерство внутрішніх справ Республіки Хорватія (далі - Сторони),

маючи на меті надання сприяння правоохоронним органам Республіки Хорватія, головним завданням яких є забезпечення громадського порядку, підвищення рівня безпеки і підтримка громадян України, які протягом туристичного сезону перебувають у Республіці Хорватія,

домовилися про таке:

Стаття 1

(1) Українська Сторона направляє двох працівників до Республіки Хорватія (далі - представники Української Сторони) на період з 1 липня до 31 серпня 2013 року.

(2) Діяльність представників Української Сторони протягом перебування у Республіці Хорватія буде координуватися керівництвом Хорватської Сторони згідно з національним законодавством держави перебування.

(3) Представники Української Сторони здійснюватимуть свою діяльність в Управлінні поліції    та у випадку необхідності, можуть бути направлені до іншого управління поліції.

(4) Представники Української Сторони, у співробітництві з представниками Хорватської Сторони, здійснюють діяльність, що полягає у:

a) наданні допомоги представникам Хорватської Сторони у спілкуванні з громадянами України;

b) наданні експертних порад і консультацій щодо вжиття представниками Хорватської Сторони заходів відносно громадян України;

c) наданні необхідної допомоги громадянам України у встановленні і здійсненні контактів з Посольством України у Республіці Хорватія.

(5) У ході здійснення своєї діяльності представники Української Сторони носитимуть формений одяг працівників міліції встановленого зразка і не будуть озброєні. Представники Української Сторони під час свого перебування на території Республіки Хорватія можуть надавати лише консультативно-дорадчу, експертну допомогу та не мають повноважень, якими користуються представники Хорватської Сторони.

(6) Усі звернення громадян України, у розгляді яких беруть участь представники Української Сторони, повинні розглядатися відповідними підрозділами Хорватської Сторони згідно з національним законодавством Республіки Хорватія.

Стаття 2

У разі потреби представники Української Сторони під час здійснення своєї діяльності передають та отримують інформацію, що стосується громадян України, виключно каналами Інтерполу.

Стаття 3

Хорватська Сторона ознайомить представників Української Сторони з відповідними положеннями національного законодавства Республіки Хорватія та спеціальним порядком роботи протягом туристичного сезону.

Стаття 4

(1) Графік роботи представників Української Сторони готує Управління поліції    Чергування здійснюється у дві зміни: з 8 до 16 години та з 14 до 22 години. Максимальна кількість робочих годин протягом тижня не повинна перевищувати 40. У екстрених випадках представники Української Сторони мають бути готові до виконання своїх обов'язків у будь-який час доби.

(2) Представники Української Сторони без затримки повідомляють відповідний підрозділ Хорватської Сторони про проблеми зі здоров'ям або травми.

(3) У разі якщо мова йде про хронічні захворювання, Українська Сторона покриває усі витрати на послуги медичних та соціальних установ.

Стаття 5

Протягом всього перебування представників Української Сторони в Республіці Хорватія, Хорватська Сторона гарантує їм такий же рівень безпеки, що й для власних працівників.

Стаття 6

Усі завдання, які виконують представники Української Сторони, координує: Степан Сабжич, керівник служби запобігання злочинності, номер телефону: 00 385 53 675 003, моб. 00 385 99 210 19 10, e-mail: ssabjic@mup.hr, адреса: вул. Хорватського сокола 2, м. Госпіч, Республіка Хорватія (далі - координатор).

Стаття 7

(1) Хорватська Сторона забезпечить вирішення усіх адміністративних питань, пов'язаних із здійсненням діяльності представниками Української Сторони, визначених у статті 1 цього Протоколу. Усі запити у зв'язку з цим направляються координатору.

(2) Хорватська Сторона на період усього перебування в Республіці Хорватія фінансуватиме витрати представників Української Сторони на проживання, харчування та місцеві перевезення.

(3) Міжнародні транспортні витрати представників Української Сторони фінансуватимуться Українською Стороною.

Стаття 8

Представники Української Сторони при спілкуванні з представниками Хорватської Сторони будуть використовувати англійську мову.

Стаття 9

(1) Хорватська Сторона може відмовити у перебуванні представників Української Сторони на території Республіки Хорватія або перервати його у будь-який момент у таких випадках:

a) представники Української Сторони халатно або безвідповідально ставляться до своєї діяльності;

b) представники Української Сторони не дотримуються вимог професійної етики.

(2) У випадку підтвердження фактів, викладених у пунктах a) та b) цієї статті, відповідний підрозділ Хорватської Сторони повідомляє про це координатора, який в подальшому інформує Українську Сторону.

Стаття 10

Підрозділ Хорватської Сторони дає оцінку ефективності щодо діяльності представників Української Сторони і висловлює своє бачення стосовно шляхів вдосконалення подальшого співробітництва. Висновки про це надсилаються Українській Стороні не пізніше ніж за 60 діб після закінчення строку перебування представників Української Сторони на території Республіки Хорватія.

Стаття 11

Розбіжності щодо тлумачення або застосування положень цього Протоколу вирішуватимуться шляхом проведення консультацій між Сторонами.

Стаття 12

Цей Протокол набирає чинності з дати його підписання обома Сторонами і діє до 31 грудня 2013 року. За взаємною письмовою згодою Сторін до цього Протоколу можуть бути внесені зміни і доповнення.

Учинено в м. Києві 15 травня 2013 року та в м. Загребі 22 травня 2013 року в двох примірниках, кожний українською, хорватською та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У випадку виникнення будь-яких розбіжностей переважну силу матиме текст англійською мовою.

 

За Міністерство внутрішніх
справ України

За Міністерство
внутрішніх справ
Республіки Хорватія

В. Ю. Захарченко

Ранко Остоіч

Опрос