Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Общий регламент Всемирного почтового союза

Страны - участницы
Многостороннее соглашение (не СНГ), Регламент от 11.10.2012

ЗАГАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ ВСЕСВІТНЬОГО ПОШТОВОГО СОЮЗУ

(Перероблений і прийнятий Конгресом 2012 року у м. Доха)

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 11.10.2012
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 10.10.2017

Офіційний переклад.

Нижчепідписані представники урядів країн-членів Союзу, на підставі статті 22.2 Статуту Всесвітнього поштового союзу, підписаного у Відні 10 липня 1964 року, виробили, за загальною згодою та з урахуванням викладеного в статті 25.4 згаданого Статуту, у цьому загальному регламенті наступні положення, що забезпечують застосування Статуту і діяльність Союзу.

Глава I
Організація, функції і діяльність Конгресів, Адміністративної ради, Ради поштової експлуатації та Консультативного комітету

Розділ 1
Конгрес

Стаття 101
Організація та скликання Конгресів і Надзвичайних конгресів
(Статут, ст. 14, 15)

1. Представники країн-членів збираються на Конгрес не пізніше ніж через чотири роки з часу закінчення року проведення попереднього Конгресу.

2. Кожна країна-член може бути представлена на Конгресі одним або декількома повноважними представниками, яким уряд даної країни надав необхідні повноваження. У разі необхідності, вона може бути представлена делегацією іншої країни-члена. Однак, само собою зрозуміло, що одна делегація може представляти тільки одну країну-члена, крім своєї власної.

3. В принципі, кожен Конгрес визначає країну, в якій буде проходити наступний Конгрес. Якщо це рішення виявиться неприйнятним, то Адміністративній раді дається право визначити країну, в якій проходитимуть засідання Конгресу, після узгодження з нею цього питання.

4. За погодженням з Міжнародним бюро уряд країни, що запрошує, встановлює остаточну дату і точне місце скликання Конгресу. В принципі, за рік до цієї дати уряд країни, що запрошує, направляє запрошення уряду кожної країни-члена. Це запрошення може бути направлено або безпосередньо, або за посередництвом іншого уряду, або через Генерального директора Міжнародного бюро.

5. У разі скликання Конгресу, коли немає уряду, що запрошує, Міжнародне бюро, за згодою Адміністративної ради та за погодженням з урядом Швейцарської Конфедерації, вживає необхідних заходів для скликання та організації Конгресу в країні місця перебування Союзу. У цьому випадку Міжнародне бюро виконує функції уряду країни, що запрошує.

6. Місце скликання Надзвичайного конгресу за узгодженням з Міжнародним бюро визначається країнами-членами, від яких виходила ініціатива скликання цього Конгресу.

7. Положення § 2 - 5 цієї статті та статті 102 застосовуються за аналогією до Надзвичайних конгресів.

Стаття 102
Право голосу на Конгресі

1. Під час обговорень кожна країна-член має один голос, якщо тільки не застосовуються санкції, передбачені в статті 149.

Стаття 103
Функції Конгресу

1. Конгрес відповідно до пропозицій країн-членів, Адміністративної ради та Ради поштової експлуатації:

Опрос