Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Казахстан о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Казахстан об условиях размещения дипломатических представительств Украины в Республике Казахстан и Республики Казахстан в Украине от 14 сентября 2010 года

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (СНГ) от 04.12.2012

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про умови розміщення дипломатичних представництв України в Республіці Казахстан та Республіки Казахстан в Україні від 14 вересня 2010 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 04.12.2012
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 03.04.2013*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 11.04.2013

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Казахстан, що іменуються надалі Сторонами,

керуючись статтею 7 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про умови розміщення дипломатичних представництв України в Республіці Казахстан та Республіки Казахстан в Україні від 14 вересня 2010 року (далі - Угода)

домовилися про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 4 Угоди викласти у наступній редакції:

"Сторони, які отримують в оренду земельні ділянки, зазначені у цій Угоді, кожна за рахунок коштів власної держави забезпечують підведення інженерних мереж та комунікацій (водо-, теплопостачання, каналізація, електроенергія, зв'язок та інші) до меж та у межах орендованих ними земельних ділянок".

Стаття 2

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Цей Протокол припиняє свою дію одночасно з припиненням дії Угоди.

Учинено у місті Ашгабат 4 грудня 2012 року в двох примірниках, кожний українською, казахською та російською мовами, при цьому всі тексти мають однакову силу.

У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень цього Протоколу Сторони звертатимуться до тексту, викладеному російською мовою.

____________
* Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2013 року N 221 ("Офіційний вісник України", 2013 р, N 27, ст. 921)

 

За Кабінет Міністрів України

За Уряд Республіки Казахстан

Опрос