Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Туркменистана о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Туркменистана о сотрудничестве в области правительственной связи, подписанное в городе Ашгабат 28 января 1998 года

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (СНГ) от 13.03.2012

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про співробітництво в галузі урядового зв'язку, підписаної в місті Ашгабат 28 січня 1998 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 13.03.2012
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 12.06.2013*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 05.08.2013

Кабінет Міністрів України та Уряд Туркменістану, які далі іменуються Сторонами, домовилися про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про співробітництво в галузі урядового зв'язку, підписаної в місті Ашгабат 28 січня 1998 року, викласти в такій редакції:

"компетентні органи" - Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Міністерство національної безпеки Туркменістану;".

Стаття 2

Цей Протокол є невід'ємною частиною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про співробітництво в галузі урядового зв'язку, підписаної в місті Ашгабат 28 січня 1998 року.

Стаття 3

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Вчинено в м. Київ "13" березня 2012 року у двох примірниках, кожен українською, туркменською та російською мовами, причому всі тексти є автентичними.

Для тлумачення положень цього Протоколу застосовується текст, викладений російською мовою.

____________
* Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року N 439 ("Офіційний вісник України", 2013 р., N 48, ст. 1724)

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд
Туркменістану

Опрос