Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение в форме обмена нотами между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Польша о создании на украинско-польской государственной границе международного пункта пропуска для автомобильного сообщения Нижанковичи - Мальховичи

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Нота от 19.09.2012

УГОДА
у формі обміну нотами між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення Нижанковичі - Мальховичі

ДАТА ПІДПИСАННЯ:

22.03.2007
19.09.2012

ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ:

19.09.2012

DPT.I 2265-38-2006/SW/80

Неофіційний переклад з польської мови.

Міністерство закордонних справ Республіки Польща висловлює повагу Посольству України у Варшаві і має честь підтвердити отримання ноти N 640/20-612/-1081 від 29 липня 2006 року з пропозицією створити пункт пропуску через державний кордон Мальховіце - Ніжанковичі з об'єктами пункту пропуску на території України.

Одночасно Міністерство закордонних справ Республіки Польща, на підставі статті 7 Угоди між Урядом Республіки Польща та Урядом України про пункти пропуску, підписаної у Варшаві 18 травня 1992 року, має честь запропонувати створення міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон Мальховіце - Ніжанковичі для переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тон, з виключенням пішохідного руху. Контроль зазначеного руху буде здійснюватися в об'єктах пункту пропуску через державний кордон, побудованих на території Республіки Польща.

Відкриття автомобільного пункту пропуску через державний кордон Мальховіце - Ніжанковичі для вищезазначених видів руху відбудеться після досягнення окремого порозуміння між урядами обох країн, після завершення будівництва інфраструктури для здійснення контролю осіб та транспортних засобів.

Міністерство закордонних справ Республіки Польща пропонує, щоб у разі згоди Кабінету Міністрів України на зазначену пропозицію, ця нота та нота-відповідь становили Угоду між Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про створення автомобільного пункту пропуску через кордон Мальховіце - Ніжанковичі, яка набуде чинності з дати отримання ноти-відповіді.

Міністерство закордонних справ Республіки Польща користується нагодою щоб поновити Посольству України запевнення у своїй високій повазі.

Варшава, 22 березня 2007 року

 

Посольство України
в Варшаві

МП

 

  

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

N 72/23-432-2763

Міністерство закордонних справ України засвідчує свою повагу Посольству Республіки Польща в Україні та має честь підтвердити отримання ноти Міністерства закордонних справ Республіки Польща від 22 березня 2007 року N DPT.I 2265-38-2006/SW/80, що має такий зміст:

"Міністерство закордонних справ Республіки Польща висловлює повагу Посольству України у Варшаві і має честь підтвердити отримання ноти N 640/20-612/-1081 від 29 липня 2006 року з пропозицією створити пункт пропуску через державний кордон Мальховичі - Нижанковичі з об'єктами пункту пропуску, побудованими на території України.

Одночасно Міністерство закордонних справ Республіки Польща на підставі статті 7 Угоди між Урядом Республіки Польща і Урядом України про пункти пропуску, підписаної у Варшаві 18 травня 1992 року, має честь запропонувати створення міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон Мальховичі - Нижанковичі для переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тон, з виключенням пішохідного руху. Контроль зазначеного руху буде здійснюватися в об'єктах пункту пропуску через державний кордон, побудованих на території Республіки Польща.

Відкриття автомобільного пункту пропуску через державний кордон Мальховичі - Нижанковичі для вищезазначених видів руху відбудеться після досягнення окремої домовленості між урядами обох країн, після завершення будівництва інфраструктури для здійснення контролю осіб та транспортних засобів.

Посольство Республіки
Польща в Україні
м. Київ

 

Міністерство закордонних справ Республіки Польща пропонує, щоб у разі згоди Кабінету Міністрів України на зазначену пропозицію, ця нота та нота-відповідь становитимуть Угоду між Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про створення автомобільного пункту пропуску через кордон Мальховичі - Нижанковичі, яка набере чинності з дати отримання ноти-відповіді.

Міністерство закордонних справ Республіки Польща користується нагодою щоб поновити Посольству України запевнення у своїй високій повазі".

Міністерство закордонних справ України від імені Кабінету Міністрів України має честь передати свою згоду щодо зазначених пропозицій та підтвердити, що нота Міністерства закордонних справ Республіки Польща від 22 березня 2007 року N DPT.12265-38-2006/SW/80та ця нота-відповідь до неї становитимуть Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення Нижанковичі - Мальховичі.

Міністерство закордонних справ України користується цієї нагодою, щоб поновити Посольству Республіки Польща в Україні запевнення у своїй високій повазі.

м. Київ, "19".09.2012 року

____________

Опрос