Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Таджикистан о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Таджикистан о сотрудничестве в области технической защиты информации

Страны - участницы
Протокол от 15.12.2011

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 15.12.2011
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ УКРАЇНОЮ: 04.07.2012*
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 15.05.2013

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Таджикистан, далі - Сторони,

домовилися про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації викласти у такій редакції:

"Уповноважені органи" - Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Головне управління із захисту державних секретів при Уряді Республіки Таджикистан;".

Стаття 2

Цей Протокол є невід'ємною частиною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації в м. Душанбе 2 квітня 2004 року.

Стаття 3

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Вчинено в м. Київ "15" грудня 2011 року у двох примірниках, кожний українською, таджицькою і російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.

У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні й застосуванні положень цього Протоколу переважну силу матиме текст, викладений російською мовою.

____________
* Ратифіковано Законом України від 04 липня 2012 року N 5033-VI ("Офіційний вісник України", 2012 р., N 58, ст. 2311) 

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд
Республіки Таджикистан

Опрос