Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Меморандум о взаимопонимании между Министерством инфраструктуры Украины и Министерством коммуникаций Литовской Республики

Страны - участницы
Меморандум от 22.11.2011

МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України та Міністерством комунікацій Литовської Республіки

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 22.11.2011
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 22.11.2011

Міністерство інфраструктури України та Міністерство комунікацій Литовської Республіки, далі "Сторони",

беручи до уваги позитивні результати співпраці і взаємне прагнення до заохочення перевезення вантажів залізничним транспортом між Балтійським і Чорним морями,

приділяючи виняткову увагу подальшому розвитку проекту поїзду комбінованого транспорту "Вікінг" та міжнародним перевезенням вантажів в двосторонньому напрямку за маршрутом Балтійське море - Чорне море,

враховуючи взаємне бажання розвивати технічне співробітництво Сторін у галузі залізничного транспорту на взаємовигідних основах,

домовилися про наступне:

Співпрацювати у використанні IX транспортного коридору і заохочувати перевезення вантажів між Чорним і Балтійським морями, зокрема за допомогою поїзду комбінованого транспорту "Вікінг".

Спільними зусиллями розширювати географію перевезень вантажів з використанням можливостей поїзду комбінованого транспорту "Вікінг" в регіонах Чорного моря і Балтійського моря, заохочуючи та сприяючи приєднанню до нього нових країн-учасниць.

Сприяти створенню конкурентоспроможних умов транспортування вантажів між Балтійським і Чорним морями поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" за допомогою наступних заходів:

- впровадження спрощеного порядку перетину та уніфікації контрольних процедур на кордоні у всіх країнах-учасницях проекту поїзду комбінованого транспорту "Вікінг". Для досягнення цієї мети використовувати досвід, що був накопичений при перетині поїздом "Вікінг" Литовсько-Білоруської кордону протягом 30 хвилин;

- забезпечення регулярності курсування та поставки потрібної кількості рухомого складу для поїзда комбінованого транспорту "Вікінг";

- оптимізація тарифних послуг, що встановлюються усіма партнерами, які беруть участь у проекті поїзда комбінованого транспорту "Вікінг";

- скорочення перевірки в портах контейнерів, що транспортуються поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" до 2 годин за умови надання операторами завчасної інформації про товари, що будуть перевозитись цим поїздом.

- залучення більшого числа операторів морського транспорту на Чорному і Балтійському морях з метою збільшення числа контейнерів, що транспортуються поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" в портах Іллічівська і Клайпеди.

Сторони сприятимуть активізації співробітництва між Державною адміністрацією залізниць України "Укрзалізниця" та Акціонерним товариством "Литовські залізниці".

Співробітництво Сторін передбачає також обмін інформацією, спільну роботу експертів, надання взаємних послуг з навчання, проведення конференцій та семінарів з актуальних проблем реалізації технічної політики та вдосконалення технологій в галузі залізничного транспорту.

Сторони проводять консультації на вимогу будь-якої Сторони з усіх питань, що стосуються виконання положень цього Меморандуму.

Сторони зобов'язуються здійснювати ефективний захист інтелектуальної власності, відповідно до законодавства своїх держав.

Сторони не розкривають будь-яку інформацію та документи третім особам, крім випадків письмового схвалення іншої Сторони.

Цей Меморандум набирає чинності з дня його двостороннього підписання, який діє протягом 5 років і автоматично продовжується на кожний наступний п'ятирічний період, якщо жодна зі Сторін не заявить про свій намір припинити його дію шляхом письмового повідомлення не менш ніж за 6 місяців до закінчення відповідного періоду.

Вчинено в місті Київ "22" листопада 2011 року у двох примірниках, кожний українською, литовською та російською мовами, при цьому всі тексти є рівно автентичними. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень Меморандуму Сторони надають перевагу тексту, викладеному російською мовою.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Міністр комунікацій Литовської
Республіки

Опрос