Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключительный протокол Всемирной почтовой конвенции

Страны - участницы
Протокол, Конвенция от 12.08.2008

Заключний протокол Всесвітньої поштової конвенції

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 12.08.2008 
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 09.01.2013

Офіційний переклад.

Під час підписання Всесвітньої поштової конвенції, укладеної цього числа, повноважні представники, які підписалися нижче, домовилися про таке:

Стаття I
Приналежність поштових відправлень. Відкликання відправлень з пошти. Зміна чи виправлення адреси

1. Положення пунктів 1 та 2 статті 5 не застосовуються до Антигуа і Барбуда, Бахрейну, Барбадосу, Белізу, Ботсвани, Бруней-Даруссаламу, Канади, Гонконгу, Китай, Домініки, Єгипту, Фіджі, Гамбії, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, заморських територій, що залежать від Сполученого Королівства, Гренади, Гайани, Ірландії, Ямайки, Кенії, Кірібаті, Кувейту, Лесото, Малаві, Малайзії, Маврикію, Науру, Нової Зеландії, Нігерії, Папуа-Нової Гвінеї, Сент-Кристоферс і Невіс, Сент-Лусії, Сент-Вінсенту і Гренадін, Самоа, Сейшельських островів, Сьєрра-Леоне, Сінгапуру, Соломонових островів, Свазіленду, Танзанії (Об'єдн. Респ.), Тринідаду і Тобаго, Тувалі, Уганди, Вануату й Замбії

2. Пункти 1 та 2 статті 5 також не застосовуються до Австрії, Данії та Ірану (Ісламська Респ.), внутрішнє законодавство яких не дозволяє відкликання відправлень з пошти чи зміни адреси кореспонденції на запит відправника з того моменту, коли одержувачу повідомлено про надходження відправлення на його адресу.

3. Пункт 1 статті 5 не застосовується до Австралії, Гани та Зімбабве.

4. Пункт 2 статті 5 не застосовується до Багамських островів, Бельгії, Корейської Народно-Демократичної Республіки, Іраку та М'янми, законодавство яких не дозволяє відкликання відправлень з пошти чи зміни адреси відправлень письмової кореспонденції на запит відправника.

5. Пункт 2 статті 5 не застосовується до Сполучених Штатів Америки.

6. Пункт 2 статті 5 застосовується до Австралії лише настільки, наскільки ця стаття є сумісною з її національними законодавством.

7. Незважаючи на пункт 2 статті 5, Демократичній Республіці Конго, Сальвадору, Панамі (Респ.), Філіппінам та Венесуелі дозволяється не повертати поштових посилок після того, як адресат попросив здійснити їхній митний огляд, оскільки це є несумісним з митним законодавством цих країн.

Стаття II
Збори

Опрос