Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение о почтовых платежных услугах

Страны - участницы
Многостороннее соглашение (не СНГ) от 12.08.2008

УГОДА
про поштові платіжні послуги

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 12.08.2008 
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 09.01.2013

Офіційний переклад.

Повноважні представники Урядів країн - членів Союзу, які підписалися нижче, з урахуванням пункту 4 статті 22 Статуту Всесвітнього поштового союзу, укладеного в м. Відень 10 липня 1964 року, за взаємною згодою та відповідно до пункту 4 статті 25 Статуту уклали таку Угоду, яка відповідає принципам Статуту, для впровадження надійної, доступної та адаптованої для масового користувача платіжної послуги на основі систем, які дозволяють забезпечити взаємодію мереж призначених операторів.

ЧАСТИНА I
Загальні принципи, які застосовуються до поштових платіжних послуг

ГЛАВА I
Загальні положення

Стаття 1
Сфера дії Угоди

1. Кожна країна-член на основі найліпших зусиль забезпечує, щоб на її території надавалася принаймні одна з таких поштових платіжних послуг:

1.1. Грошового переказу готівкою: відправник подає до пункту доступу до послуги призначеного оператора грошові кошти й звертається з проханням виплатити одержувачу всю суму готівкою без відрахувань.

1.2. Грошовий переказ з рахунку: відправник дає вказівку дебетувати свій рахунок, який веде призначений оператор, і звертається з проханням виплатити одержувачу всю суму готівкою без відрахувань.

Опрос