Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол между Правительством Украины и Международной организацией труда, представленной Международным бюро труда, о внесении изменений в Меморандум о взаимопонимании между Правительством Украины и Международной организацией труда, представленной Международным бюро труда, от 10 июня 2002 года

Страны - участницы
Протокол, Меморандум от 11.12.2008

ПРОТОКОЛ
між Урядом України та Міжнародною організацією праці, представленою Міжнародним бюро праці, про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Міжнародною організацією праці, представленою Міжнародним бюро праці, від 10 червня 2002 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 11.12.2008 р.
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 11.12.2008 р.

Уряд України та Міжнародна організація праці, представлена Міжнародним бюро праці (далі - Сторони),

керуючися бажанням дальшого співробітництва з метою заборони та викоренення дитячої праці,

згідно з пунктом 5.2 статті 5 Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Міжнародною організацією праці, представленою Міжнародним бюро праці, від 10 червня 2002 року (далі - Меморандум),

домовилися про внесення таких змін до Меморандуму:

1. У статті 1 англійського тексту Меморандуму визначення "ІРЕС" змінити з "Програма Ін-Фокус з дитячої праці" на "Міжнародна програма з викоренення дитячої праці".

2. Пункт 4.2 статті 4 викласти в такій редакції:

"Уряд сприятиме організації офісу ІРЕС в Україні та реалізації Програми ІРЕС в Україні, а також призначенню в Україні міжнародних та національних посадових осіб Міжнародної програми з викоренення дитячої праці, присутність яких необхідна для ефективного впровадження програми".

3. Підпункт 4.4.4 пункту 4.4 статті 4 викласти в новій редакції:

"забезпечення досягнення Урядом та відповідними органами цілей та завдань, визначених програмами МОП у сфері дитячої праці".

Цей Протокол є невід'ємною частиною Меморандуму, укладається на строк дії Меморандуму та набирає чинності з дати його підписання.

Учинено в м. Женева "11" грудня 2008 року у двох примірниках, кожний українською та англійською мовами, при цьому всі тексти мають однакову силу.

 

За
Уряд України
 

За
Міжнародну організацію праці
 

Опрос