Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Финансовое соглашение между Украиной и Европейским инвестиционным банком (Украина - проект европейских дорог Украины)

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 30.07.2007

ФІНАНСОВА УГОДА
між Україною та Європейським інвестиційним банком
(Україна - проект європейських доріг України)

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 30.07.2007 р.
ДАТА РАТИФІКАЦІЇ: 03.09.2008 р.

Офіційний переклад.

ЦЮ УГОДУ УКЛАДЕНО МІЖ:

Україною, яка далі іменується Позичальник,

з одного боку, та

Європейським інвестиційним банком (далі - Банк),

з іншого боку.

ОСКІЛЬКИ:

1. 22 грудня 2004 року Рада Європейського Союзу (далі іменується ЄС) запросила Банк взяти участь у фінансуванні вибраних проектів стосовно довкілля, транспорту, телекомунікацій та енергетичної інфраструктури на пріоритетних шляхах Транс'європейської транспортної мережі в Росії, Україні, Білорусі та Молдові, що мають спільні кордони з державами - членами ЄС, а 7 червня 2005 року Рада Директорів Банку ухвалила виконання нового мандату.

2. Позичальник пропонує здійснити проект під назвою "Третій проект "Ремонт автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп на ділянці від Києва (14-й кілометр) до Бродів, Львівська область (441-й кілометр)" (далі іменується Проект), розроблений для ремонту останніх ділянок автомобільної дороги М-06 між Києвом та Бродами відповідно до більш детального опису, викладеного в додатку А до цієї Угоди (далі іменується Технічний опис), який буде здійснюватися Державною службою автомобільних доріг України - Укравтодором (далі іменується Замовник) за фінансової допомоги Позичальника.

3. 14 червня 2005 р Позичальник та Банк підписали Рамкову угоду, яка регулює діяльність ЄІБ в Україні (далі іменується Рамкова угода), і цей проект підпадає під сферу застосування Рамкової угоди.

4. Позичальник звернувся з проханням до Банку про надання йому кредиту в сумі 200000000 євро (двісті мільйонів євро) для фінансування проекту.

5. Позичальник, діючи через Міністерство фінансів України, надає в розпорядження Замовника кошти кредиту згідно з Додатковою угодою про позику (далі іменується Додаткова угода про позику) за строками та на умовах, які прийнятні для Банку, до якої можуть час від часу вноситися зміни за попереднього погодження з Банком.

6. Загальна вартість проекту, за оцінкою Банку на підставі наявної в Банку інформації на момент оцінювання Проекту, складає 505000000 євро (п'ятсот п'ять мільйонів євро).

7. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписав угоду з Позичальником 19 грудня 2006 року (далі іменується Угода про позику з ЄБРР), згідно з якою ЄБРР надасть позику, загальна сума якої становитиме 200 000 000 євро (двісті мільйонів євро) (Позика ЄБРР) для цілей фінансування Проекту. Загалом ЄБРР та Банк будуть забезпечувати фінансування сум за Проектом у рівних частинах.

8. Позичальник та (або) Замовник забезпечує баланс коштів, необхідних для фінансування Проекту.

9. ЄС погодився надати грантові кошти в сумі 350000 євро (триста п'ятдесят тисяч євро) на фінансування консультаційних послуг, пов'язаних з дослідженням проектів державно-приватного партнерства у сфері автомобільних доріг України відповідно до договору N С15657/EIPF03-2006-06-09 від 3 липня 2006 року.

10. Замовник відповідає за управління та експлуатацію доріг, які становлять частину Проекту згідно з угодою між Банком та Замовником (далі іменується Проектна угода), а також Замовник дотримується своїх зобов'язань згідно із цією Угодою протягом усього строку її дії.

11. Статут Банку передбачає, що Банк забезпечує використання своїх коштів раціонально в інтересах ЄС, та відповідно до положень та умов своїх кредитних операцій, згідно з політикою ЄС.

12. Банк, задоволений тим, що поточна операція входить до сфери його функцій і співпадає з рішенням Ради ЄС, зазначеним у першому пункті декларативної частини, та з огляду на зазначені вище аспекти, вирішив відповісти на прохання Позичальника шляхом надання йому кредиту в сумі 200000000 євро (двісті мільйонів євро) відповідно до цієї Фінансової угоди (далі іменується Угода).

13. Перший Віце-прем'єр-міністр, Міністр фінансів України, пан М. Азаров, представник Позичальника належним чином уповноважений на підписання Угоди для та від імені Позичальника, що зазначено в додатку 1.

Опрос