Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Парагвай об отмене виз

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 22.11.2007

УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Парагвай про скасування віз 

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 22.11.2007 р.*
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ: 05.03.2008 р.**
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 28.05.2009 р.

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Парагвай, які надалі іменуються "Сторони",

прагнучи зміцнювати дружні відносини та з метою спрощення режиму поїздок громадян обох держав,

домовились про таке:

Стаття 1

Громадяни держави однієї Сторони, які користуються документами, дійсними для виїзду за кордон, виданими уповноваженими органами держави цієї Сторони, можуть в'їжджати на територію держави іншої Сторони без віз і перебувати на її території терміном до дев'яносто (90) днів протягом шести (6) календарних місяців з дати їх в'їзду.

Стаття 2

Дипломатичний та консульський персонал держави однієї Сторони, акредитований в державі іншої Сторони, а також члени їх сімей, звільняються від віз на весь період їх акредитації.

Стаття 3

Громадяни держави однієї Сторони, які бажають перебувати на території держави іншої Сторони більше дев'яносто (90) днів, чи займатися діяльністю з метою отримання прибутку або ж клопотати про отримання тимчасового або постійного проживання, мають отримати візу та відповідний дозвіл держави приймаючої Сторони.

Стаття 4

Громадяни держави кожної зі Сторін перетинають кордони держави іншої Сторони в пунктах пропуску, відкритих для міжнародного сполучення.

Стаття 5

Ця Угода не обмежує права компетентних органів держави кожної зі Сторін відмовити у в'їзді або перебуванні на території її держави осіб, які не дотримуються умов, встановлених законодавством цієї держави, стосовно в'їзду та перебування на її території.

Стаття 6

Громадяни держави кожної зі Сторін зобов'язані дотримуватись законодавства держави іншої Сторони протягом свого перебування на її території.

Стаття 7

1. Сторони не пізніше, ніж за тридцять (30) днів до набрання чинності цією Угодою, обміняються дипломатичними каналами зразками документів, зазначених у Додатку, дійсних для виїзду за кордон.

2. У випадку, якщо одна зі Сторін вводитиме нові документи, дійсні для виїзду за кордон, або ж вноситиме будь-які зміни до існуючих, вона поінформує про це іншу Сторону дипломатичними каналами, надіславши зразки нових або змінених документів, дійсних для виїзду за кордон, разом з роз'ясненнями щодо їх використання, не пізніше, ніж за тридцять (30) днів до їх введення.

Стаття 8

Кожна зі Сторін може частково або повністю зупинити дію цієї Угоди для забезпечення громадського порядку, безпеки чи охорони здоров'я. Про введення зазначених заходів, а також про їх відміну буде негайно доводитись дипломатичними каналами до відома іншої Сторони і набиратимуть чинності з дати отримання повідомлення.

Стаття 9

Ця Угода набирає чинності на тридцятий (30) день з дати останнього письмового повідомлення дипломатичними каналами про виконання Сторонами відповідних внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою. Ця Угода укладається на невизначений термін.

Будь-яка зі Сторін може припинити дію цієї Угоди шляхом письмового повідомлення дипломатичними каналами іншої Сторони. При цьому Угода втрачає чинність через дев'яносто (90) днів після дати отримання повідомлення іншою Стороною.

Вчинено у м. Асунсьйон "22" листопада 2007 року у двох примірниках, кожний українською та іспанською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

____________
* Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року N 615-р уповноважено Надзвичайного і Повноважного Посла України в Аргентинській Республіці Никоненка Олександра Миколайовича підписати зазначену Угоду.

** Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 року N 145 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 18, ст. 502).

 

ЗА КАБІНЕТ МІНІСТРІВ
УКРАЇНИ
 

ЗА УРЯД
РЕСПУБЛІКИ ПАРАГВАЙ
 

 

Проїзні документи України, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон

- дипломатичний паспорт України

- службовий паспорт України

- посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або виписки з неї)

- посвідчення члена екіпажу (за наявності запису у польотному завданні)

- проїзний документ дитини

- посвідчення особи на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну)

Проїзні документи Республіки Парагвай, дійсні для виїзду за кордон і в'їзду в Республіку Парагвай

- паспорт громадянина Республіки Парагвай зразка країн МЕРКОСУР

- дипломатичний паспорт Республіки Парагвай

- службовий паспорт Республіки Парагвай

- посвідчення особи на повернення до Парагваю

____________

Опрос