Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Дополнительное письмо N 1 Международного банка реконструкции и развития (о финансовых и экономических данных относительно займа N 4836-UA (Второй проект развития экспорта) )

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ), Письмо от 26.09.2006

ДОДАТКОВИЙ ЛИСТ N 1
Міжнародного банку реконструкції та розвитку (про фінансові та економічні дані стосовно позики N 4836-UA (Другий проект розвитку експорту))

26 вересня 2006 року

Офіційний переклад.

УКРАЇНА

Міжнародний банк реконструкції та розвитку
1818 H Street N. W.
Washington, D. C. 20433
United States of America

Про: Позику N 4836-UA
(Другий проект розвитку експорту)
Розділ 9.02 Загальних умов
Фінансові та економічні дані

Шановні пані та панове!

У зв'язку з Гарантійною угодою від цієї самої дати між Україною (Країна-член) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Банк) стосовно згаданої вище Позики, пишу від імені Країни-члена, щоб викласти таке:

1. Ми розуміємо та погоджуємося, що для цілей Розділу 9.02 Загальних умов, Країна-член повинна інформувати Банк про нові "позикові зобов'язання" (згідно з Посібником Банку стосовно системи звітування боржника від січня 2000 року) не пізніше, ніж у тридцятиденний (30-денний) строк після завершення кварталу, упродовж якого ця заборгованість утворилася, та інформувати про "трансакції в рамках позик" (які так визначено) не пізніше, ніж 31 березня року, наступного за звітним.

2. Ми повідомляємо, що ніякої іпотеки, застави, заборони, привілеїв, пріоритетів або іншого виду закладу, за винятком згідно з пунктом "c" Розділу 9.03 Загальних умов, не існує стосовно будь-яких державних активів, як цей термін визначено в зазначеному розділі, як забезпечення будь-якого зовнішнього боргу. Ніякого дефолту не існує стосовно зовнішнього державного боргу.

Ми виходимо з того, що Банк, надаючи позику, може покладатися на формулювання, які викладено в цьому листі або на які є посилання в ньому.

З повагою

 

УКРАЇНА 

  

Підписано 

(підпис), 

  

Уповноваженим представником  

Опрос