Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Общий регламент Всемирного почтового союза

Страны - участницы
Многостороннее соглашение (не СНГ), Регламент от 05.10.2004

ЗАГАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ
Всесвітнього поштового союзу

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 05.10.2004 р. 
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ:
21.06.2006 р.

Офіційний переклад. 

Ті, що нижче підписалися, повноважні представники урядів країн - членів Союзу на підставі статті 22.2 Статуту Всесвітнього поштового союзу, підписаного у Відні 10 липня 1964 року, виробили, за загальною згодою та з урахуванням положень статті 25.4 згаданого Статуту, у цьому Загальному регламенті зазначені нижче положення, що забезпечують застосування Статуту й діяльність Союзу.

Розділ I
Діяльність органів Союзу

Стаття 101
Організація й скликання Конгресів і Надзвичайних конгресів (
Статут, стаття 14, 15)

1. Представники країн-членів збираються на Конгресі не пізніше ніж через чотири роки з часу закінчення року проведення попереднього Конгресу.

2. Кожна країна-член повинна бути представлена на Конгресі одним або декількома Повноважними представниками, яким уряд цієї країни надав необхідні повноваження. Якщо буде потреба, вона може бути представлена делегацією іншої країни-члена. Однак, зрозуміло, що одна делегація може представляти тільки одну країну-члена, крім своєї власної.

3. Під час обговорень кожна країна-член має один голос, якщо тільки не застосовуються санкції, передбачені в статті 129.

4. У принципі, кожний Конгрес визначає країну, у якій буде проходити наступний Конгрес. Якщо це рішення виявиться неприйнятним, то Адміністративній раді дається право визначити країну, у якій будуть проходити засідання Конгресу, після узгодження з нею цього питання.

5. Після консультацій з Міжнародним бюро Уряд країни, що запрошує, встановлює остаточну дату й точне місце скликання Конгресу. У принципі, за рік до цієї дати Уряд країни, що запрошує, надсилає запрошення Уряду кожної країни-члена. Це запрошення може бути надіслане безпосередньо, або за посередництвом іншого Уряду, або через Генерального директора Міжнародного бюро.

6. У випадку скликання Конгресу, коли немає Уряду, що запрошує, Міжнародне бюро, за згодою Адміністративної ради й за узгодженням із Урядом Швейцарської Конфедерації, вживає необхідних заходів для скликання й організації Конгресу в країні місця перебування Союзу. У цьому випадку Міжнародне бюро виконує функції Уряду країни, що запрошує.

7. Місце скликання Надзвичайного конгресу за узгодженням з Міжнародним бюро визначається країнами-членами, від яких виходила ініціатива скликання цього Конгресу.

8. Положення пунктів 2 - 6 застосовуються за аналогією до Надзвичайних конгресів.

Стаття 102
Склад, діяльність і збори Адміністративної ради (
Статут, стаття 17)

Опрос