Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключительный протокол Всемирной почтовой конвенции

Страны - участницы
Протокол, Многостороннее соглашение (не СНГ) от 05.10.2004

ЗАКЛЮЧНИЙ ПРОТОКОЛ
Всесвітньої поштової конвенції

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 05.10.2004 р. 
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ:
21.06.2006 р.

Під час підписання Всесвітньої поштової конвенції, укладеної цього числа, нижчепідписані повноважні представники домовилися про таке: 

Стаття I
Приналежність поштових відправлень. Відкликання відправлень з пошти. Зміна чи виправлення адреси

1. Положення статті 5.1 і 2 не застосовуються до Антигуа і Барбуда, Бахрейну (Королівство), Барбадосу, Белізу, Ботсвани, Бруней-Даруссаламу, Канади, Гонконгу (Китай), Домініки, Єгипту, Фіджі, Гамбії, Об'єднаного Королівства Великобританії і Північної Ірландії, заморських територій, що залежать від Об'єднаного Королівства, Гренади, Гайани, Ірландії, Ямайки, Кенії, Кірібаті, Кувейту, Лесото, Малайзії, Малаві, Маврикію, Науру, Нігерії, Нової Зеландії, Уганди, Папуа-Нової Гвінеї, Сент-Кристоферс і Невіс, Сент-Лусії, Сент-Вінсенту і Гренадін, Соломонових Островів, Західного Самоа, Сейшельських Островів, Сьєрра-Леоне, Сінгапуру, Свазіленду, Танзанії (Об'єд. Респ.), Тринідаду і Тобаго, Тувалі, Вануату й Замбії.

2. Положення статті 5.1 і 2 також не застосовуються до Австрії, Данії та Ірану (Ісламська Республіка), законодавство яких не дозволяє повернення чи зміни адреси відправлень письмової кореспонденції на прохання відправника з того моменту, коли одержувачу було повідомлено про надходження відправлення на його адресу.

3. Стаття 5.1 не застосовується до Австралії, Гани й Зімбабве.

4. Стаття 5.2 не застосовується до Корейської Народно-Демократичної Республіки, Іраку, М'янми й Багамських островів, законодавство яких не дозволяє відкликання відправлень з пошти чи зміну адреси відправлень письмової кореспонденції на прохання відправника.

5. Стаття 5.2 не поширюється на США.

6. Стаття 5.2 застосовується до Австралії лише у випадку, коли вона не суперечить внутрішньому законодавству цієї країни.

7. Незважаючи на положення статті 5.2, Сальвадору, Республіці Панама, Філіппінам, Демократичній Республіці Конго й Венесуелі дозволяється не повертати посилки після того, як адресат попросив здійснити митний огляд цих посилок, оскільки їхнє митне законодавство цього не дозволяє.

Стаття II
Тарифи

Опрос