Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключительный протокол Всемирной почтовой конвенции

Страны - участницы
Протокол, Многостороннее соглашение (не СНГ) от 05.10.2004

ЗАКЛЮЧНИЙ ПРОТОКОЛ
Всесвітньої поштової конвенції

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 05.10.2004 р. 
ДАТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНОЮ:
21.06.2006 р.

Під час підписання Всесвітньої поштової конвенції, укладеної цього числа, нижчепідписані повноважні представники домовилися про таке: 

Стаття I
Приналежність поштових відправлень. Відкликання відправлень з пошти. Зміна чи виправлення адреси

1. Положення статті 5.1 і 2 не застосовуються до Антигуа і Барбуда, Бахрейну (Королівство), Барбадосу, Белізу, Ботсвани, Бруней-Даруссаламу, Канади, Гонконгу (Китай), Домініки, Єгипту, Фіджі, Гамбії, Об'єднаного Королівства Великобританії і Північної Ірландії, заморських територій, що залежать від Об'єднаного Королівства, Гренади, Гайани, Ірландії, Ямайки, Кенії, Кірібаті, Кувейту, Лесото, Малайзії, Малаві, Маврикію, Науру, Нігерії, Нової Зеландії, Уганди, Папуа-Нової Гвінеї, Сент-Кристоферс і Невіс, Сент-Лусії, Сент-Вінсенту і Гренадін, Соломонових Островів, Західного Самоа, Сейшельських Островів, Сьєрра-Леоне, Сінгапуру, Свазіленду, Танзанії (Об'єд. Респ.), Тринідаду і Тобаго, Тувалі, Вануату й Замбії.

2. Положення статті 5.1 і 2 також не застосовуються до Австрії, Данії та Ірану (Ісламська Республіка), законодавство яких не дозволяє повернення чи зміни адреси відправлень письмової кореспонденції на прохання відправника з того моменту, коли одержувачу було повідомлено про надходження відправлення на його адресу.

3. Стаття 5.1 не застосовується до Австралії, Гани й Зімбабве.

4. Стаття 5.2 не застосовується до Корейської Народно-Демократичної Республіки, Іраку, М'янми й Багамських островів, законодавство яких не дозволяє відкликання відправлень з пошти чи зміну адреси відправлень письмової кореспонденції на прохання відправника.

5. Стаття 5.2 не поширюється на США.

6. Стаття 5.2 застосовується до Австралії лише у випадку, коли вона не суперечить внутрішньому законодавству цієї країни.

7. Незважаючи на положення статті 5.2, Сальвадору, Республіці Панама, Філіппінам, Демократичній Республіці Конго й Венесуелі дозволяється не повертати посилки після того, як адресат попросив здійснити митний огляд цих посилок, оскільки їхнє митне законодавство цього не дозволяє.

Стаття II
Тарифи

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос