Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол о совместных проектах Государственного комитета архивов Украины и Национального архива Венгрии

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (не СНГ) от 25.08.2004
Утратил силу

ПРОТОКОЛ
про спільні проекти Державного комітету архівів України та Національного архіву Угорщини

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.08.2004 р.
ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 25.08.2004 р.

Протокол втратив чинність
(згідно з Протоколом
від 28 липня 2015 року)

Державний комітет архівів України та Національний архів Угорщини, які надалі іменуються Сторони,

керуючись Угодою про співробітництво між Державним комітетом архівів України і Національним архівом Угорщини від 4 вересня 2001 року,

беручи до уваги результати українсько-угорських консультацій, що відбулися між Сторонами у червні 2004 року, та діючи в інтересах подальшого розвитку співробітництва між архівними службами обох держав,

погодили таке:

1. Сторони забезпечують рівні права доступу українських та угорських дослідників до документів відповідно державних архівів України та Угорщини, що сприятиме реалізації домовленостей в частині обміну архівістами-дослідниками для здійснення останніми досліджень конкретно визначених проблем.

2. Сторони розпочинають здійснення архівно-евристичних програм "Архівна Україніка в Угорщині" та "Архівна Гунгаріка в Україні" у відповідності з узгодженими методиками та графіками робіт.

3. Сторони розробляють програму спільних документальних публікацій з актуальних проблем українсько-угорських зв'язків.

4. Сторони проводитимуть упродовж 2005 року роботи з підготовки спільного видання "Перелік фондів Державного архіву Закарпатської області" українською та угорською мовами.

5. З метою поглиблення двостороннього співробітництва в галузі архівної справи Сторони домовилися проводити регулярні зустрічі та консультації керівників архівних служб України та Угорщини.

6. За спільною згодою Сторін до цього протоколу можуть бути внесені зміни і доповнення, що оформлюються окремими протоколами, які є невід'ємною частиною цього Протоколу.

7. Цей Протокол набуває чинності з моменту підписання.

Вчинено в м. Відні 25 серпня 2004 року у двох примірниках, кожен українською та угорською мовами, причому обидва тексти є автентичними.

 

За Державний комітет
архівів України
 

За Національний архів
Угорщини

Г. Боряк

Л. Гечені 

Опрос