Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол о намерениях относительно технического сотрудничества между Верховным Судом Украины и Верховным Федеральным Судом Бразилии с целью развития отношений доверия и технической поддержки

Страны - участницы
Протокол, Двустороннее соглашение (не СНГ) от 14.10.2003

ПРОТОКОЛ
про наміри щодо технічного співробітництва між Верховним Судом України та Верховним Федеральним Судом Бразилії з метою розвитку відносин довіри та технічної підтримки

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 14.10.2003
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 14.10.2003

Верховний Суд України, розташований за адресою вул. Пилипа Орлика - 4, м. Київ, в цьому документі представлений Його Високоповажністю паном Василем Тимофійовичем Маляренком, який діє в рамках своїх повноважень, визначених Законом України "Про судоустрій України" від 7 лютого 2002 року та Верховний Федеральний Суд Бразилії, розташований за адресою площа Трьох Влад, м. Бразиліа, Федеральний округ, в цьому документі представлений Його Високоповажністю паном Головою в ранзі державного Міністра Маурісіо Жозе Корреа, в рамках своїх повноважень, уклали цей Протокол про наміри згідно з такими положеннями та умовами.

Мета

Стаття 1. Метою цього Протоколу є зміцнення відносин взаємної довіри та технічної підтримки для сприяння подальшому розвитку дружніх зв'язків, обміну інформацією та співробітництва між двома Судами.

Відповідальність Сторін

Стаття 2. Сторони домовились:

a) надавати допомогу одна одній у сфері розвитку юстиції та в прийнятті рішень з проблемних питань юридичної практики;

b) ознайомлюватися з інформацією про структуру Верховних Судів відповідних країн, а також відповідних судових систем та їх органів.

Форма співробітництва

Стаття 3. Співробітництво між Сторонами відбувається у формі обміну:

a) законодавчими актами та документами щодо кодифікації;

b) законами про зміни Конституції, які стосуються національних судових систем.

Таємниця інформації

Стаття 4. Сторони зобов'язуються зберігати в таємниці інформацію, надану на виконання цього Протоколу.

Форма спілкування

Стаття 5. Сторони підтримуватимуть між собою прямий зв'язок або за посередництва свого дипломатичного корпусу.

Пункт 1. Всі повідомлення, застереження, нотифікації та запити про інформацію, передбачені цим Протоколом здійснюватимуться в письмовій формі.

Строк дії

Стаття 6. Чинність Протоколу починається з дня його підписання і триває поки одна із Сторін в будь-який момент не надішле іншій Стороні письмове повідомлення про припинення його дії не менше ніж за 30 (тридцять) днів наперед.

Безоплатність

Стаття 7. Виконання цілей цього Протоколу не призводить до фінансових витрат для жодної із Сторін під будь-яким приводом, тепер чи в майбутньому.

Тлумачення

Стаття 8. Можливі сумніви щодо тлумачення цього Протоколу, а також зміни та доповнення розглядаються шляхом переговорів Сторін.

Пункт 1. Цей Протокол про наміри не впливає на виконання інших міжнародних угод, сторонами яких є Україна та Федеративна Республіка Бразилія.

На знак повної згоди Сторони уклали цей Протокол про наміри в двох примірниках українською та португальською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу для всіх юридичних цілей.

м. Бразиліа, "14" жовтня 2003 року.

 

Василь Маляренко

Маурісіо Жозе Корреа

Голова Верховного Суду України

Голова Верховного Федерального
Суду Федеративної
Республіки Бразилія

Опрос