Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение (в форме обмена нотами) между Правительством Украины и Правительством Содружества Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии об упрощенном порядке оформления виз должностным лицам Украины и Великобритании

Страны - участницы
Двустороннее соглашение (не СНГ) от 25.10.2001
действует с 25.10.2001

УГОДА
(у формі обміну нотами)
між Урядом України та Урядом Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про спрощений порядок оформлення віз посадовим особам України та Великої Британії

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.10.2001
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 25.10.2001

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

N 21/19-1779

Міністерство Закордонних Справ України засвідчує свою повагу Міністерству Закордонних Справ та Справ Співдружності Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії і має честь послатися на Ноту Міністерства Закордонних Справ та Справ Співдружності N ESU 001/01 від 25 жовтня 2001 року, якою була запропонована спрощена процедура надання віз посадовим особам наших відповідних Урядів.

Домовленості, запропоновані у Ноті, є прийнятними для Уряду України, який, таким чином, підтверджує, що по відношенню до запитів щодо отримання віз посадовими особами Уряду Сполученого Королівства застосовуватимуться наступні домовленості.

Якщо посадова особа Уряду Сполученого Королівства бажає здійснити поїздку до України з офіційною місією на період до шести місяців, Україна зробить усе можливе для того, щоб надати їй візу протягом трьох робочих днів з дати отримання запиту Посольством України в Лондоні. У термінових випадках, Посольство намагатиметься опрацювати запит якомога скоріше.

 

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ
СПРАВ УКРАЇНИ

 

 

Якщо посадова особа Уряду Сполученого Королівства бажає здійснити поїздку з офіційною місією на період більше шести місяців, включаючи зайняття посади у Британському Посольстві у Києві, Британських консульствах, взаємно визнаних і офіційно заснованих культурних центрах або постійних представництвах при міжнародних організаціях, які розташовані в Україні, Україна зробить усе можливе для того, щоб надати їй візу протягом місяцю з дати отримання запиту Посольством України в Лондоні. У термінових випадках, Посольство намагатиметься опрацювати запит протягом семи робочих днів.

Надання усіх віз будь-якій посадовій особі Уряду Сполученого Королівства регулюється правовими актами України. Запит щодо отримання візи будь-якою посадовою особою Уряду Сполученого Королівства має супроводжуватися Вербальною Нотою.

Вищевикладені домовленості застосовуватимуться, mutatis mutandis, до посадових осіб Уряду України, які бажають здійснити поїздку до Великобританії з офіційною місією.

Цим підтверджується, що Нота Міністерства Закордонних Справ та Справ Співдружності і ця Нота вважатимуться такими, які встановлюють взаємну угоду наших двох Урядів з цього питання, яка набере чинності з цього дня, і залишатиметься чинною невизначений період часу, при цьому будь-який з Урядів може припинити її чинність за умови письмового повідомлення про це іншого Уряду за три місяці.

Міністерство Закордонних Справ України користується цією нагодою для того, щоб поновити Міністерству Закордонних Справ та Справ Співдружності Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії запевнення у своїй високій повазі.

25 жовтня 2001 року

____________

Опрос