Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении земельного участка

Киевский городской совет
Решение от 28.01.1999 № 117/218

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 28 січня 1999 року N 117/218

Про надання земельної ділянки

Відповідно до ст. 19 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" для будівництва Великої Окружної дороги на дільниці від Гостомельського шосе до Мінського проспекту (об'єкт автомобільного транспорту) у Подільському районі.

2. Надати комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" за умови виконання п. 3 цього рішення в тимчасове довгострокове користування строком на 5 років земельну ділянку площею 32.17 га лісів з них: 24.78 вкритих лісовою рослинністю, 7.39 інших лісових земель для будівництва Великої Окружної дороги на дільниці від Гостомельського шосе до Мінського проспекту у Подільському районі за рахунок земель Святошинського лісопаркового господарства, якими воно користується відповідно до постанови Центрального комітету КП України і Ради Міністрів Української РСР від 20.06.56 N 673 "Про поліпшення стану зеленої зони м. Києва" (лист-згода, акт від 22.01.99).

3. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва":

3.1. Відшкодувати Святошинському лісопарковому господарству збитки, нанесені лісовому господарству в сумі 143564,96 грн.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос