Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании места расположения объектов

Киевский городской совет
Решение от 23.09.1999 № 29/531

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 23 вересня 1999 року N 29/531

Про погодження місця розташування об'єктів

У відповідності до Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Погодити малому спільному підприємству "Б.Н.В." за умови виконання пункту 1 додатка 1 до цього рішення місце розташування торгово-сервісного комплексу "Б.Н.В." та автозаправної станції на перетині вулиці Саперно-Слобідської та проспекту Науки у Печерському районі на земельній ділянці орієнтовною площею 1,00 га на землях міської забудови. 

(Умови погодження місця розташування див. додаток 1.) 

2. Погодити державній госпрозрахунковій організації "Житло-інвест" за умови виконання пункту 1 додатка 2 до цього рішення місце розташування житлових будинків на вул. Богдана Хмельницького, 80 та 82 у Радянському районі на земельній ділянці орієнтовною площею 0,27 га на землях міської забудови. 

(Умови погодження місця розташування див. додаток 2.) 

3. Погодити закритому акціонерному товариству "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь" за умови виконання пункту 1 додатка 3 до цього рішення місце розташування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Богдана Хмельницького, 80-б у Радянському районі на земельній ділянці орієнтовною площею 0,18 га на землях міської забудови. 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос