Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушениях в исполнении решения Киевсовета от 17.04.1994 г. N 9-а "О введении сбора за парковку автомобилей в г. Киеве"

Киевский городской совет
Решение от 25.06.1996 № 91

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія XXII скликання

РІШЕННЯ

від 25.06.96 р. N 91

м. Київ

Про порушення у виконанні рішення Київради від 17.04.1994 р. N 9-а "Про впровадження збору за парковку автомобілів у м. Києві"

Розглянувши практику виконання рішення Київради від 17.05.94 р. N 9-а "Про впровадження збору за парковку автомобілів у м. Києві", Київська міська рада народних депутатів встановила, що це рішення не виконане.

Рішення Київради підмінене рішенням виконкому Київради від 19.12.94 р. N 17 "Про заходи щодо організації платних місць паркування транспортних засобів на вулицях та площах м. Києва", яким не визначені органи, уповноважені здійснювати стягнення збору за парковку автотранспорту. Замість місцевого збору запроваджено тариф за паркування автотранспорту на платних місцях, обладнаних дорожною розміткою, дорожними знаками, інформаційними стендами, протипожежними засобами, в розмірі 150 тис. крб., що перевищує граничні розміри місцевого збору у 3 - 9 разів. Створене без визначення основних стендів і оборотних коштів державне комунальне підприємство (ДКП) "Паркування", отримало позику у розмірі 30 млрд. крб. На 1 червня 1996 р. ДКП "Паркування" має 1022 машиномісць на 54 ділянках паркування, де працює 220 чоловік. Плинність кадрів підприємства досягає 100 %, підприємство збиткове. На території міста ведуть підприємницьку діяльність, пов'язану з парковкою автотранспорту (1580 машиномісць), комерційні підприємства "ВІЛС" (400 машиномісць), "Парк-сервіс" (890 машиномісць), "Україна-Бокс" (100 машиномісць), які використовують місця паркування, відведені, а іноді і облаштовані ДКП "Паркування", розташовані, як правило, біля ринків, великих торгових підприємств, готелів. Плата за паркування, яку стягують приватні структури, в 5 - 15 разів перевищує граничні ставки місцевого збору.

Київська міська рада народних депутатів вирішила:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос