Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в безоплатное пользование (ссуду) основных средств коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 12.11.2019 № 72/7645

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 12 листопада 2019 року N 72/7645

Про передачу у безоплатне користування (позичку) основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 319, 327, 827 - 829, 833 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 15 Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року N 787/1791 "Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва", та з метою забезпечення реалізації громадських проектів-переможців Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду балансоутримувачам - Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному позашкільному навчальному закладу "Київська Мала академія наук учнівської молоді", Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківського району м. Києва та комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва", визначених відповідальними за виконання громадських проектів-переможців, виступати позичкодавцем щодо передачі у безоплатне користування (позичку) основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва, придбаних для реалізації громадських проектів-переможців згідно з додатком до цього рішення.

2. Балансоутримувачам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, в установленому законодавством порядку укласти договори безоплатного користування (позички).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Опрос