Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении городской целевой программы "Охрана и сохранение культурного наследия г. Киева на 2019 - 2021 годы"

Киевский городской совет
Программа, Решение от 18.12.2018 № 463/6514
редакция действует с 22.04.2021

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 18 грудня 2018 року N 463/6514

Про затвердження міської цільової програми "Охорона та збереження культурної спадщини м. Києва на 2019 - 2021 роки"

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями Київської міської ради
 від 16 травня 2019 року N 906/7562
,
від 22 квітня 2021 року N 601/642

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про культуру", "Про охорону культурної спадщини", "Про охорону археологічної спадщини", враховуючи рішення Київської міської ради від 29.10.2009 N 520/2589 "Про Порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві", з метою створення умов для збереження історичної самобутності Києва, формування принципів та механізмів столичної пам'яткоохоронної політики, охорони та збереження об'єктів культурної спадщини міста, їх популяризації Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити міську цільову програму "Охорона та збереження культурної спадщини м. Києва на 2019 - 2021 роки", що додається.

2. Визначити Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів з реалізації міської цільової програми "Охорона та збереження культурної спадщини м. Києва на 2019 - 2021 роки" (далі - Програма).

3. Співвиконавцям Програми забезпечити виконання заходів Програми та інформувати Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про хід і результати виконання заходів Програми щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити виконання Програми.

4.2. Подавати звіти про хід і результати виконання Програми щоквартально до 01 числа другого місяця, що настає за звітним періодом, Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійній комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики та оприлюднювати на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва інформацію про стан виконання Програми.

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) при формуванні бюджетів м. Києва на 2019 - 2021 роки враховувати, в межах можливості дохідної частини міського бюджету, потребу у видатках на здійснення заходів з реалізації Програми.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики та на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Опрос