Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение Киевского городского совета от 22.12.2016 N 787/1791 "Об утверждении Положения об общественном бюджете города Киева"

Киевский городской совет
Решение от 17.04.2018 № 436/4500
действует с 20.04.2018

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 квітня 2018 року N 436/4500

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 N 787/1791 "Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою вдосконалення процедури залучення жителів міста Києва до участі у бюджетному процесі Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 N 787/1791 "Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва", виклавши Положення про громадський бюджет міста Києва в новій редакції згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Затвердити Параметри громадського бюджету на 2019 рік згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Встановити, що всі організації - кандидати до складу громадської бюджетної комісії, які в установленому порядку подали заявки на участь у конкурсі по формуванню громадської бюджетної комісії та відповідають вимогам рішення Київської міської ради від 22.12.2016 N 787/1791 "Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва" (в редакції станом на 15.04.2018), допускаються до участі в конкурсі по формуванню громадської бюджетної комісії.

4. Встановити, що обсяг видатків, що планується спрямувати на реалізацію проектів ГБ на 2019 рік та наступні роки, визначається рішенням Київської міської ради про бюджет міста Києва на відповідний рік.

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести свої нормативно-правові акти та параметри електронної системи у відповідність до цього рішення.

6. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА КИЄВА

Стаття 1. Загальні положення

1. Це Положення визначає основні вимоги до організації і запровадження громадського бюджету міста Києва як інструменту розвитку місцевої демократії за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (електронна демократія), що сприяє розвитку місцевого самоврядування, громадської активності, сегменту соціально-відповідального бізнесу, шляхом залучення учасників громадського бюджету міста Києва до публічних консультацій щодо бюджету міста, опрацювання громадських проектів, контролю за їх реалізацією.

2. Терміни, що використовуються у цьому Положенні, вживаються в такому значенні:

громадський бюджет міста Києва (далі - ГБ) - механізм взаємодії Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з громадськістю, спрямований на залучення учасників громадського бюджету міста Києва до участі у бюджетному процесі, подання командами проектів, прийняття участі у командах проектів, проведення голосування за проекти, здійснення контролю за їх реалізацією в межах визначених Київською міською радою параметрів ГБ;

Опрос