Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении договора аренды земельного участка на ул. Командарма Уборевича в Святошинском районе г. Киева и определении перечня земельных участков для обработки возможности их продажи (или продажи права их аренды) на земельных торгах

Киевский городской совет
Решение от 10.09.2015 № 1034/1898

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 10 вересня 2015 року N 1034/1898

Про припинення договору оренди земельної ділянки на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва та визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу (або продажу права їх оренди) на земельних торгах

Відповідно до статей 9, 93, 127, 134 - 136 Земельного кодексу України, статей 31, 33 Закону України "Про оренду землі", рішення Київської міської ради від 19.07.2005 N 810/3385 "Про врегулювання питань продажу земельних ділянок в місті Києві" (із змінами і доповненнями), у зв'язку із закінченням строку договору оренди земельної ділянки від 23.10.2008 N 75-6-00428, на який його було укладено, та втратою орендарем переважного права на укладення договору оренди земельної ділянки на новий строк (поновлення договору оренди землі) у зв'язку з відсутністю його повідомлення у встановлені законом та договором строки про намір поновити договір оренди земельної ділянки Київська міська рада вирішила:

1. Надати Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дозвіл:

1.1. На опрацювання земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів торговельного призначення на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва щодо можливості її продажу або продажу права її оренди на земельних торгах.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос