Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении предварительного отчета временной контрольной комиссии Киевского городского совета по вопросам проверки фактов ненадлежащего рассмотрения обращений физических и юридических лиц, депутатских обращений и запросов органами государственной власти и местного самоуправления, предприятиями, учреждениями и организациями, расположенными в городе Киеве

Киевский городской совет
Решение, Отчет от 23.07.2015 № 801/1665
действует с 04.09.2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 липня 2015 року N 801/1665

Про затвердження попереднього звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки фактів неналежного розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, депутатських звернень та запитів органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в місті Києві

Заслухавши та обговоривши попередній звіт тимчасової контрольної комісії, відповідно до статей 26, 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 12.11.2014 N 351/351, Київська міська рада вирішила:

1. Взяти до відома попередній звіт тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки фактів неналежного розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, депутатських звернень та запитів органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в місті Києві, згідно з додатком.

2. Продовжити роботу тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки фактів неналежного розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, депутатських звернень та запитів органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в місті Києві, строком на 3 місяці.

3. Київському міському голові та заступнику міського голови - секретарю Київської міської ради вжити організаційно-правових заходів щодо виконання рекомендацій тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки фактів неналежного розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, депутатських звернень та запитів органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в місті Києві, визначених у попередньому звіті комісії.

4. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

 

Опрос