Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о внедрении и эксплуатации в городе Киеве пилотного проекта "Система электронных закупок"

Киевский городской совет
Положение, Решение от 23.07.2015 № 764/1628
действует с 01.09.2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 липня 2015 року N 764/1628

Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Києві пілотного проекту "Система електронних закупівель"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року N 386-р "Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31 березня 2015 року N 274 "Про утворення робочої групи з питань вивчення можливості впровадження та експлуатації в місті Києві пілотного проекту "Система електронних закупівель", з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, формування конкурентного середовища та запобігання проявам корупції і зловживання службовим становищем Київська міська рада вирішила:

1. Запровадити в місті Києві пілотний проект "Система електронних закупівель" у секретаріаті Київської міської ради, структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, комунальних підприємствах, установах, організаціях територіальної громади міста Києва та у інших одержувачах та розпорядниках коштів бюджету міста Києва.

2. Затвердити Положення про впровадження та експлуатацію в місті Києві пілотного проекту "Система електронних закупівель", що додається.

3. Секретаріату Київської міської ради, структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальним підприємствам, установам, організаціям територіальної громади міста Києва щоквартально до 01 числа другого місяця, що настає за звітним періодом, надавати постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку звіт про стан реалізації пілотного проекту "Система електронних закупівель". Постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку забезпечити розгляд наданих звітів на своїх засіданнях.

4. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста Києва.

 

Київський міський голова

В. Кличко

Опрос