Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об имущественных вопросах, связанных со строительством дошкольного учебного заведения на ул. Кудряшова, 7-а в Соломенском районе

Киевский городской совет
Решение от 23.07.2015 № 778/1642

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 липня 2015 року N 778/1642

Про майнові питання, пов'язані з будівництвом дошкільного навчального закладу на вул. Кудряшова, 7-а у Солом'янському районі

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189 "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва", враховуючи рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року N 1403 (протокол засідання від 06 лютого 2015 року N 66/2015), протокол доручень від 14 лютого 2015 року N 4, лист комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" від 17 січня 2015 року N 301-52, для підготовки об'єкта інвестування та забезпечення проведення інвестиційного конкурсу з метою будівництва дошкільного навчального закладу, для встановлення нормального рівня забезпечення мешканців Солом'янського району місцями у дошкільних навчальних закладах Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації на знесення та списання нежилого будинку загальною площею 1856,00 кв. м на вул. Кудряшова, 7-а та нежилого будинку загальною площею 22,00 кв. м на вул. Кудряшова, 7-а СМ у Солом'янському районі м. Києва, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріплені на праві оперативного управління за управлінням освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, за рахунок коштів інвестора після виконання пунктів 2, 3, 4 цього рішення.

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провести інвестиційний конкурс по інвестиційному проекту "Будівництво дошкільного навчального закладу на вул. Кудряшова 7-а у Солом'янському районі".

3. Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" забезпечити проведення незалежної оцінки та інвентаризації об'єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, в установленому порядку та рецензування звіту про таку оцінку у порядку, встановленому законодавством України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос