Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении подробного плана территории в пределах проспекта Воссоединения, Харьковского шоссе, железнодорожных путей, улицы Академика Шлихтера в Днепровском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.07.2015 № 825/1689

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 липня 2015 року N 825/1689

Про затвердження детального плану території в  межах проспекту Возз'єднання, Харківського шосе, залізничної колії, вулиці Академіка Шліхтера у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статті 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 13.11.2013 N 518/10006 "Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві" Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити детальний план території в межах просп. Возз'єднання, Харківського шосе, залізничної колії, вул. Академіка Шліхтера у Дніпровському районі м. Києва відповідно до основних техніко-економічних показників, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Опрос