Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в сферу управления Житомирского городского совета имущества, относящегося к коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 16.07.2015 № 682/1546

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 16 липня 2015 року N 682/1546

Про передачу до сфери управління Житомирської міської ради майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Житомирської міської ради від 23.04.2015 N 888, Київська міська рада вирішила:

1. Передати до сфери управління Житомирської міської ради з подальшою передачею на баланс державного комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплене на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київпастранс" згідно з переліком, зазначеним у додатку до цього рішення.

2. Встановити, що державне комунальне підприємство "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" має право здійснювати всі дії щодо ефективного використання майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Київпастранс" здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

Опрос