Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в сферу управления Северодонецкого городского совета имущества, относящегося к коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 16.07.2015 № 681/1545

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 16 липня 2015 року N 681/1545

Про передачу до сфери управління Сєвєродонецької міської ради майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Сєвєродонецької міської ради від 31.03.2015 N 4464, Київська міська рада вирішила:

1. Передати до сфери управління Сєвєродонецької міської ради з подальшою передачею на баланс комунального підприємства "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплене на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київпастранс" згідно з переліком, зазначеним у додатку до цього рішення.

2. Встановити, що комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" має право здійснювати всі дії щодо ефективного використання майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Київпастранс" здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

Опрос