Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Исаковой Анне Трофимовне в собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Бродовской, 231-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 21.05.2015 № 535/1399

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 21 травня 2015 року N 535/1399

Про передачу громадянці Ісаковій Ганні Трохимівні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бродівській, 231-б у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ісаковій Ганні Трохимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бродівській, 231-б у Голосіївському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, справа N А-19319).

2. Передати громадянці Ісаковій Ганні Трохимівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:90:064:0042) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бродівській, 231-б у Голосіївському районі м. Києва із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3. Громадянці Ісаковій Ганні Трохимівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос