Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности территориальной общины города Киева, право аренды которых получается на конкурсных принципах

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 21.05.2015 № 501/1365

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 21 травня 2015 року N 501/1365

Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах

Відповідно до статей 760 - 763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5 та 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року N 34/6250, з метою ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва та враховуючи, що за результатами вивчення попиту на кожен об'єкт оренди подано заяви більше ніж від одного претендента, протокол засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 20 січня 2015 року N 22, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах, згідно з додатком до цього рішення.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку проведення конкурсів на право оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, перелік яких затверджений згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за результатами проведення конкурсів укласти в установленому порядку договори оренди.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Опрос