Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка и на проведение экспертной денежной оценки земельного участка частному предприятию "КАРАМ" для эксплуатации магазина на ул. Владимиро-Лыбедской, 22 (лит. Б) в Голосеевском районе г. Киева (Дело N Е-1262)

Киевский городской совет
План, Решение от 21.04.2015 № 435/1300

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 21 квітня 2015 року N 435/1300

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки приватному підприємству "КАРАМ" для експлуатації магазину на вул. Володимиро-Либідській, 22 (літ. Б) у Голосіївському районі м. Києва (Справа N Є-1262)

Відповідно до статей 9, 83, 123, 124, 128 Земельного кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши заяву (клопотання) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та заяву (клопотання) про продаж земельної ділянки приватному підприємству "КАРАМ" на вул. Володимиро-Либідській, 22 (літ. Б) у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, Київська міська рада вирішила:

Опрос