Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешений на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков гражданам - членам семей погибших киевлян - Героев Небесной Сотни в с. Быковня в Деснянском районе г. Киева для строительства и обслуживания жилых домов, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
План, Перечень, Решение от 02.04.2015 № 316/1181
редакция действует с 28.07.2016

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 2 квітня 2015 року N 316/1181

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих киян - Героїв Небесної Сотні в с. Биківня у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Київської міської ради
 від 28 липня 2016 року N 941/941

Розглянувши клопотання про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих киян - Героїв Небесної Сотні та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 12.02.2015 N 63/928 "Про вшанування Героїв Небесної Сотні", у зв'язку з річницею Революції гідності та з метою надання допомоги родинам загиблих Героїв Небесної Сотні Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих киян - Героїв Небесної Сотні для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд згідно з переліком (додаток до рішення) та планами-схемами (додатки до рішення N 1 - 23, К-24438).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Опрос