Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) "КИЇВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО" на ул. Василия Порика, 7 - 9 в Подольском районе г. Киева для строительства многофункционального комплекса с подземным паркингом

Киевский городской совет
План, Решение от 19.03.2015 № 304/1169

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 19 березня 2015 року N 304/1169

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "КИЇВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО" на вул. Василя Порика, 7 - 9 у Подільському районі м. Києва для будівництва багатофункціонального комплексу з підземним паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "КИЇВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО" на вул. Василя Порика, 7 - 9 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "КИЇВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО" на вул. Василя Порика, 7 - 9 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,15 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва багатофункціонального комплексу з підземним паркінгом згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-24294).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос