Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Обуховой Наталье Анатольевне на ул. Андреевской, 13, ул. Братской, 6 в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административного, производственно-складского комплекса, гаража и заведения общественного питания

Киевский городской совет
План, Решение от 23.01.2015 № 47/912

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 січня 2015 року N 47/912

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Обуховій Наталії Анатоліївні на вул. Андріївській, 13, вул. Братській, 6 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративного, виробничо-складського комплексу, гаража та закладу громадського харчування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Обуховій Наталії Анатоліївні на вул. Андріївській, 13, вул. Братській, 6 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Обуховій Наталії Анатоліївні на вул.Андріївській, 13, вул. Братській, 6 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,28 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 25 років для експлуатації та обслуговування адміністративного, виробничо-складського комплексу, гаража та закладу громадського харчування згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-23590).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос