Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному предприятию фирме "Волна" на просп. Генерала Ватутина (возле залива р. Десенки) в Днепровском районе г. Киева для строительства, обслуживания и ремонта объектов инженерной, транспортной, энергетической инфраструктуры, объектов связи и дорожного хозяйства (кроме объектов дорожного сервиса)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.01.2015 № 40/905

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 22 січня 2015 року N 40/905

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірмі "Волна" на просп. Генерала Ватутіна (біля затоки р. Десенки) у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірмі "Волна" на просп. Генерала Ватутіна (біля затоки р. Десенки) у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірмі "Волна" на просп. Генерала Ватутіна (біля затоки р. Десенки) у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,20 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 10 років для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21940).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос