Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков обществу с ограниченной ответственностью "ДУЕТПАК" на ул. Бориспольской, 9 в Дарницком районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации производственных помещений

Киевский городской совет
Решение от 22.01.2015 № 38/903

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 22 січня 2015 року N 38/903

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ДУЕТПАК" на вул. Бориспільській, 9 у Дарницькому районі м. Києва для обслуговування та експлуатації виробничих приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ДУЕТПАК" на вул. Бориспільській, 9 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ДУЕТПАК" на вул. Бориспільській, 9 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовними площами 0,08 га; 0,64 га (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 10 років для обслуговування та експлуатації виробничих приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21039).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос