Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении временного запрещения (моратория) на строительство и продажу земельных участков в пределах охранных (буферных) зон г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 22.01.2015 № 24/889
действует с 13.02.2015

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 22 січня 2015 року N 24/889

Про введення тимчасової заборони (мораторію) на будівництво та продаж земельних ділянок у межах охоронних (буферних) зон м. Києва

Відповідно до статті 54 Конституції України, статті 112 Земельного кодексу України, статті 25, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", статті 5 Закону України "Про основи містобудування", статті 30 Закону України "Про охорону культурної спадщини", Конвенції про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини та рішення 38COM 7B.33 Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, враховуючи рішення робочої групи щодо вивчення питання необхідності введення мораторію на продаж земельних ділянок у центральній частині міста Києва (протокол N 2 від 02.07.2014 засідання постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування), з метою захисту об'єкта, який має видатну універсальну цінність для світової спільноти, а також для забезпечення ефективного й раціонального використання території, створення повноцінного життєвого середовища та комплексного вирішення архітектурно-містобудівних проблем міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Ввести тимчасову заборону (мораторій) на будівництво та продаж земельних ділянок для містобудівних потреб (нове будівництво) до затвердження Київською міською радою Плану зонування території центральної планувальної зони міста Києва та/або детального плану територій в межах охоронної (буферної) зони об'єкта N 527 Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра", затвердженого наказом Міністерства культури України від 05.07.2011 N 511/0/16-11 "Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам'яток та занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України".

2. Встановити, що пункт 1 цього рішення не поширюється на випадки продажу вже забудованих земельних ділянок, авансові внески по яких сплачені до 01.01.2015, та на здійснення робіт, пов'язаних з прокладенням інженерних мереж, необхідних для заповідників, з упорядкуванням територій, відтворенням і реставрацією пам'яток культурної спадщини, інженерно-транспортної інфраструктури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос