Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка ПУБЛИЧНОМУ АКЦИОНЕРНОМУ ОБЩЕСТВУ "АВАНТ-БАНК" на ул. Плещеева, 10 (лит. "Д") в Голосеевском районе г. Киева, для эксплуатации офисного здания (центра семейного досуга)

Киевский городской совет
План, Решение от 20.11.2014 № 483/483

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 20 листопада 2014 року N 483/483

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АВАНТ-БАНК" на вул. Плещеєва, 10 (літ. "Д") у Голосіївському районі м. Києва, для експлуатації офісної будівлі (центру сімейного дозвілля)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АВАНТ-БАНК" на вул. Плещеєва, 10 (літ. "Д") у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

Опрос