Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков государственному территориально-отраслевому объединению "Південно-Західна залізниця" в Дарницком районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений железнодорожного транспорта, защитных и укрепляющих зеленых насаждений

Киевский городской совет
План, Решение от 20.11.2014 № 475/475

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 20 листопада 2014 року N 475/475

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у Дарницькому районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктами 4 та 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у Дарницькому районі м. Києва загальною орієнтовною площею 42,3228 га (земельні ділянки державної власності) в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21084).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Опрос