Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О наименовании улиц в Оболонском районе города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 13.11.2014 № 374/374

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 13 листопада 2014 року N 374/374

Про найменування вулиць в Оболонському районі міста Києва

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 432/9920, та враховуючи протокол засідання комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09 жовтня 2013 року N 4, Київська міська рада вирішила:

1. Найменувати нові вулиці у місті Києві згідно з додатком до цього рішення.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) провести організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків та постійну комісію Київради з питань культури та туризму.

Опрос