Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков ГОСУДАРСТВЕННОМУ ПРЕДПРИЯТИЮ "ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ" на ул. Лукьяновской, 65/67 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания института (Д1) и гаражей (Д2)

Киевский городской совет
План, Решение от 18.09.2014 № 184/184

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 18 вересня 2014 року N 184/184

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ" на вул. Лук'янівській, 65/67 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі інституту (Д1) і гаражів (Д2)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ" на вул. Лук'янівській, 65/67 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктами 4, 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

Опрос