Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков коммунальному предприятию по содержанию зеленых насаждений Святошинского района г. Киева для содержания и благоустройства зеленых насаждений, эксплуатации и обслуживания территорий в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
План, Перечень, Решение от 18.09.2014 № 173/173

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 18 вересня 2014 року N 173/173

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва для утримання та благоустрою зелених насаджень, експлуатації та обслуговування територій у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського. району м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування згідно з переліком та планами-схемами (додатки до рішення) (К-22908).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Опрос