Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Украинскому институту повышения квалификации работников телевидения, радиовещания и прессы на ул. Богдана Хмельницкого, 46 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административного здания

Киевский городской совет
План, Решение от 04.09.2014 № 80/80

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 80/80

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси на вул. Богдана Хмельницького, 46 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси на вул. Богдана Хмельницького, 46 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктами 4, 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси на вул. Богдана Хмельницького, 46 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га (земельна ділянка державної власності) в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (К-22716).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос